top of page

Funk atakuje z Helsinek!

The Funky Sound Foundation planują wydanie trzeciego albumu i możesz im w tym pomóc.

Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy kapele The Funky Sound Foundation, to byliśmy pewni, że to jakiś band z USA, albo przynajmniej z Australii. Mocno byliśmy w szoku kiedy okazało się, że ten dziesięcioosobowy skład pochodzi z Finlandii! Gdzie oni się uchowali z takim gorącym groovem w tej chłodnej Skandynawii? Chyba robili próby z saunie, bo funk wycieka z nich litrami.


Gdy parę lat temu usłyszeli jak Qba zagrał ich utwór w naszej audycji „What’s Funk”, to po pierwsze odezwali się do nas, a po drugie (i to jest mega sztos!) przysłali nam kilka egzemplarzy swojej płyty Don’t Be Afraid of What is Easy NA WINYLU, żebyśmy rozdali na antenie!

Teraz, po wypuszczeniu kilku singli, zespół w końcu szykuje się do wydania swojej nowej płyty Night Shift.


Materiał na płytę został już zarejestrowany, ale żeby domknąć całą produkcję i wydać fizyczne egzemplarze Fundacja postanowiła uruchomić kampanie crowdfundingową. W ten próbują uzbierać fundusze, które zapewnią profesjonalne wydawnictwo.


Wydanie płyty możecie wesprzeć pod tym linkiem https://mesenaatti.me/en/2378/_/

Jako, że znamy już trzy single z tej płyty, to śmiało możemy powiedzieć, że będzie to kolejny funkowy sztos i szkoda, żeby przepadł!


Złączcie się funksterzy i funksterki!


24 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page