top of page

Pierwszy koncert Judith Hill w Polsce!

Zaktualizowano: 3 lis 2021

Wokalistka znana ze swojej współpracy z Princem, Michaelem Jacksonem i amerykańskiego The Voice wystąpi w Warszawie.

Ośrodek Kultury Ochoty OKO, zaczyna nowy popandemiczny sezon z przytupem i takie coś nam się podoba! Ogłosili właśnie cykl koncertowy pt. „8 kobiet”, który ma przybliżyć nam twórczość ośmiu wokalistek, autorek tekstów i kompozytorek.


Pomysłodawczynią cyklu spotkań z silnymi i utalentowanymi kobietami jest Alicja Brudło, dyrektorka OKO, która kierownictwo nad Ośrodkiem objęła w lipcu 2021 roku. „8 kobiet” to zaproszenie do światów artystek w różnym wieku oraz wywodzących się i wyrażających poprzez różne nurty muzyczne.


Pierwszą artystką która zainauguruje cały cykl już 9 listopada będzie Judith Hill!


Tej japońsko-afrykańsko-amerykańskiej wokalistki pochodzącej z Los Angeles nie musimy przedstawiać tym z was, którzy słuchają naszej audycji „What’s Funk” regularnie. Od lat pojawia się w niej ze swoimi kompozycjami, bo funk w jej muzyce jest niezaprzeczalny.

Już swoją pierwszą płytą solową nagraną w 2015 roku wskoczyła w funkowy świat z pełną mocą, a to dlatego, że jej producentem był nie kto inny jak sam Prince! Cała płyta pt. Back in Time została nagrana w legendarnym studiu Paisley Park należącym do Prince’a.


Jednak, największą popularność przyniósł jej udział w trzecim sezonie amerykańskiego The Voice, gdzie rozkochała w sobie miliony widzów.


W marcu tego roku wydała swoją kolejną płytę pt. Baby, I'm Hollywood, która jest już zdecydowanie bardziej eklektyczna niż jej wcześniejsze dokonania. Obok funkowych i tanecznych utworów znajdują się również soulowe ballady oraz kawałki popowe, czy elektroniczne.


Tego koncertu nie chcecie przegapić!

Koncert inaugurujący cykl „8 kobiet” i jednocześnie pierwszy w Polsce koncert Judith Hill, odbędzie się 9 listopada 2021 r. o godz. 20:00 w PIN-UP Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86.


Bilety możecie kupić na stronie https://bilety.io/851SF oraz w kasie Ośrodka Kultury Ochoty.

32 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page