top of page

Szalony funk prosto z Holandii

Love the System wydał debiutancką płytę „Nice Life” pełną gości z całego świata.

Love the System to projekt założony przez punkowego mc Toma Eysinka Smeetsa (aka Jeff Tropicana) oraz funkowego multiinstrumentaliste Adama Bar-Perega. Rozpoczęli swoją współpracę z myślą o stworzeniu najlepszego funkowego nagrania jakie tylko uda im się skleić. Zaprosili do tego mnóstwo świetnych gości z całego świata i teraz w końcu dostajemy gotową płytę pt. Nice Life.

W między czasie poznaliśmy już kilka singli i chyba fakt, że wszystkie pojawiły się w naszej audycji „What’s Funk”, świadczy o tym że udało im się uzyskać niezły groove. Wszystkie te nagrania (a co za tym idzie nowa płyta) pełne są zwariowanego humoru, który bynajmniej nie umniejsza muzycznych skilli zespołu, a wręcz tylko je podnosi.


Wśród wspomnianych gości znaleźli się tacy funkowi kozacy jak Cory Wong (Vulfpeck) Benjamin Herman, St. Paul Peterson (Prince), Grand Puba (Brand Nubians), Mark Lettieri (Snarky Puppy/Fearless Flyers), J-Rod Sullivan (Johnny Gill/the 4Corners), Jake Sherman (Jake&Abe), Broken Brass, Chew Fu (Lady Gaga/Bootsy Collins) oraz ich muzyczny ojciec Kid Creole (and the Coconuts).

Całości towarzyszą mocno pokręcone teledyski, które możecie sprawdzić na kanale zespołu na YouTube.


Płyta dostępna jest nie tylko w wersji digital, ale również na winylu: https://qrates.com/projects/23924-love-the-system-nice-life


3 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page