top of page

The New Mastersounds ze swoją 17 płytą!

“The Deplar Effect” to kolejne świetne nagranie od funkowych wyjadaczy.

The New Mastersounds działają razem od ponad 22 lat i są dzisiaj wręcz ikoną współczesnego funku i soulu wymieszanego z jazzem. Mimo że zaczynali swoją karierę w UK, to obecnie muzycy rozjechali się po całym świecie i rezydują na różnych kontynentach. To jednak nie przeszkadza im nagrywać wciąż świetnej muzy.


Właśnie pojawiła się ich już siedemnasta (sic!) płyta długogrająca o nazwie The Deplar Effect. Na LP znalazły się kawałki instrumentalne, w dobrze znanym stylu zespołu, oraz wokalne z udziałem najmłodszego członka kapeli Lamara Williamsa Jr.

Fani New Mastersounds nie będą zawiedzeni, bo jest to zdecydowanie płyta w ich klasycznym stylu, ale w żadnym wypadku nie jest to minus. Przez tyle lat panowie wypracowali niepowtarzalny styl i groove, który od razu porywa wszystkie kończyny do tańca.


Płyta została nagrana w Islandii we Floki Studios i jest kolaboracją pomiędzy wydawnictwem Color Red (należącym do gitarzysty zespołu Eddiego Robertsa), a Eleven Music. Możecie ją kupić na CD, winylu i posłuchać na streamingach.


17 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page