top of page

W końcu jest nowy singiel P.Unity

Warszawski band kazał nam długo czekać, ale było warto!

Poprzednia płyta warszawskiego zespołu P.Unity ukazała się w 2018 roku i tylko zaostrzyła nam apetyt na kolejne. Tym czasem ekipa najpierw wzięła się mocno za koncertowanie, a później muzycy skupili się na swoich solowych projektach i tak mamy już rok 2023...


Na szczęście od wczoraj funkowa posucha się oficjalnie zakończyła, ponieważ światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z nowej płyty!

Morphin' to dokładnie taki funkowy kąsek, jakiego oczekiwaliśmy po tej wszechstronnej ekipie. Znajdziemy tu charakterystyczny groove, który leniwie wkrada się w nasze karki, by w końcu rozbujać je na całego, a świetne wokale już po pierwszym przesłuchaniu wpadają do bani i nie chcą z niej wyjść.


Singiel (jak i cała płyta) był nagrywany w domowych studiach członków zespołu oraz w Cafe Ole pod okiem Huberta Woźniakowskiego. Za muzę jak w przypadku większości nagrać kapeli odpowiadają Maciej Sondij (gitara) i Miłosz Oleniecki (klawisze), a za tekst Jędrzej Dudek (wokal). Miks i master całości, to robota Michała Kupicza.


Cała płyta pod tytułem No Codes ukaże się nakładem U Know Me Records jesienią tego roku na CD, winylu i cyfrowo.


45 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page