top of page

#WheresFunk 13-19.08.2021

Jeżeli szukacie funku w tym tygodniu i akurat jesteście w Warszawie, to już wam mówimy gdzie!


Piątek 13 sierpnia

Piątek trzynastego najbezpieczniej zacząć z nami ;)

O godzinie 20 zapraszamy do świata groove’u z naszą audycją „What’s Funk” w Radiu Kampus na 97,1 FM w Warszawie i na www.radiokampus.fm. Ponownie dzielimy się funkowymi nowościami z całego świata.

Jeżeli akurat nie jesteście na jednym z kilku festiwalu muzycznych szalejących w całej Polsce, to dzisiaj możecie się wybrać na imprezę urodzinową naszej najlepszej DJ Lazy One aka Leniwej! Co prawda głównie klimaty hip hopowe, ale to przecież Lazy, więc na pewno funk się gdzieś wkradnie!

Ona Chciała Rapsy dzieje się w Miami Wars.

Sobota 14 sierpnia

W sobotę nasi bracia z Soul Service znowu odpalają się w klubie Spatif, a konkretnie Burn Reynolds zarządza w tym tygodniu! Jeżeli jakimś cudem nie byliście nigdy na imprezie Soul Service, to bardzo was prosimy, zróbcie sobie te przyjemność, bo po prostu nie znacie życia :P

Niedziela 15 sierpnia

Każdy funkowy weekend polecamy zakończyć w Radiu Kampus z audycją „Sunday Soul Cellar” o godzinie 19. Jan Laskowski jak zawsze zagra coś pięknego i tanecznego.

Poniedziałek 16 sierpnia

Nowy tydzień najlepiej zacząć tańcząc i akurat w te dni są zajęcia z naszym człowiekiem Shineyem w Viva Cuba Dance Studio o godzinie 20. Popping każdemu dobrze zrobi ;)

Wtorek 17 sierpnia

Ja co tydzień tego dnia najlepiej wpaść do BARdzo bardzo na Funk and Soul Party – Warsaw Jam Session. W tym tygodniu Jam Session dowodzi Lena Romul.

Środa 18 sierpnia

W środy za to, wszystkich tańczących kierujemy do naszej wspaniałej Diany na zajęcia z Lockingu w szkole tańca SHO o godzinie 19.

Jeżeli jednak wolicie funk w wersji muzycznej, to tego dnia (o ile pogoda pozwala) dzieją się Free Your Funk Jam Session w Klubie Akwarium.

Czwartek 19 sierpnia

Wpadajcie na nasz własny Summer Dance Jam w Pomost 511, gdzie Lazy One gra funk, hip hop i house, a tancerze palą buty na parkiecie. Wszystko zaczyna się o godzinie 19, ale trwa do rana.

Albo możecie się wybrać na koncerty nowojorskiego basisty Li’narda, który grając funkowe hity zaprasza do szalonego tańca. New York Funky Night dzieje się już po raz 23 w BARdzo bardzo!


Do zobaczenia!

2 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page