top of page

#WheresFunk 6-12.08.2021

Jeżeli szukacie funku w tym tygodniu i akurat jesteście w Warszawie, to już wam mówimy gdzie!

Piątek 6 sierpnia

Każdy funkowy weekend zaczynamy oczywiście my ;)

O godzinie 20 zapraszamy do świata groove’u z naszą audycją „What’s Funk” w Radiu Kampus na 97,1 FM w Warszawie i na www.radiokampus.fm. Dzisiaj znowu same nowości i to takie z niezłym przytupem!


Niestety pogoda nas tym razem nie rozpieszcza, więc raczej na pewno cała Wisła jest odwołana. W warszawskich klubach nic konkretnie funkowego też nie znaleźliśmy, ale jeżeli Wy o czymś wiecie to dajcie znać!


Sobota 7 sierpnia

Za to w sobotę jest zdecydowanie lepiej! O ile pogoda pozwoli :(

Nad Wisłą dzieją się dwa wydarzenia warte uwagi:

Pierwsze z nich to Osiedle Ziomków nad Wisłą x Break Da Funk feat. Green Jesus w Miami Wars. Ekipy Break Da Funk, chyba wam przedstawiać nie musimy, bo kto z nas nie zalewał się potem przy selekcji Spike’a i Ojca Karola? Za to Green Jesus, to nas radiowo kampusowy ziomek, którego można określić tylko jako nieobliczalnego :D Zapowiada się mieszanka wybuchowa!

Druga imprezka to FUNK ME UP w Boogaloo Beach Bar. 3 FUNK-owych FREAK-ów i Ich goście, zaserwują porcję mega tanecznej muzy z dziedziny FUNK, SOUL, BOOGIE, GROOVE, OLD & NU DISCO! Grają Funky Freak's: DJ Afrofonik, Cez14, FreedomSound.


Niedziela 8 sierpnia

Każdy funkowy weekend polecamy zakończyć w Radiu Kampus z audycją „Sunday Soul Cellar” o godzinie 19. Jan Laskowski jak zawsze zagra coś pięknego i tanecznego.


Poniedziałek 9 sierpnia

Nowy tydzień polecamy zacząć tańcząc i akurat w te dni są zajęcia z naszym człowiekiem Shineyem w Viva Cuba Dance Studio o godzinie 20. Popping każdemu dobrze zrobi ;)


Wtorek 10 sierpnia

Ja co tydzień tego dnia najlepiej wpaść do BARdzo bardzo na Funk and Soul Party – Warsaw Jam Session. Chociaż w tym tygodniu wyjątkowo gwiazdą będzie zespół Furia Futrzaków, który funkowy to raczej nie jest.


Środa 11 sierpnia

W środy za to wszystkich tańczących kierujemy do naszej wspaniałej Diany na zajęcia z Lockingu w szkole tańca SHO o godzinie 19.

Jeżeli jednak wolicie funk w wersji muzycznej, to tego dnia (o ile pogoda pozwala) dzieją się Free Your Funk Jam Session w Klubie Akwarium.


Czwartek 12 sierpnia

I dochodzimy do funkowej kulminacji tego tygodnia!

Od kiedy wyszła płyta „Totem” Jareckiego, to czekaliśmy na ten koncert jeszcze bardziej niż normalnie. W Praga Centrum od godziny 19 będziemy mogli usłyszeć opolskiego funkstera na żywo na Lato na Pradze z Aperol Spritz: Jarecki. Bilety jeszcze są dostępne!

Po koncercie możecie za to wybrać się dwa miejsca.

Pierwsze to nasz własny Summer Dance Jam w Pomost 511, gdzie Lazy One gra funk, hip hop i house, a tancerze palą buty na parkiecie. Wszystko zaczyna się o godzinie 19, ale trwa do rana.

Druga opcja to świetne koncerty nowojorskiego basisty Li’narda, który grając funkowe hity zaprasza do szalonego tańca. New York Funky Night dzieje się już po raz 22 w BARdzo bardzo!


Chciałoby się powiedzieć, że to tyle, ale mało wam??


Do zobaczenia!

21 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page